Abażur do lampy brązowy welur ze złotym wnętrzem 8S E27 22/45 wys 30 ESPRESSO 015 premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Welur w kolorze ciemny brąz od spodu cieniutka pleksi w kolorze półmatowego złota |
| WYSOKOŚĆ | 30 cm |
| SZEROKOŚĆ | 22/45 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W , wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27; kółko montażowe znajduje się na wysokości 3 cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | Abażur ręcznie robiony. Bez lamówek, ręcznie podwijane brzegi. |
| KOLOR | Brązowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 41-45 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Elegancki abażur do lampy z ciemnobrązowego weluru to propozycja stworzona dla osób, które poszukują klosza łączącego klasyczną formę z luksusowym wykończeniem w jakości premium. Jego przyjemna w dotyku, welurowa powierzchnia w odcieniu gorzkiej czekolady prezentuje się wyjątkowo szlachetnie i z łatwością odnajdzie się w aranżacjach glamour, modern classic, loft czy klasycznych, dodając wnętrzu eleganckiego charakteru.
Abażur welurowy ze złotym wnętrzem
Eleganckim akcentem tego modelu jest jego złote, półmatowe wnętrze, które po zapaleniu lampy odbija światło w wyjątkowo ciepły, przyjemny sposób. Dzięki temu nawet wieczorne oświetlenie staje się bardziej komfortowe, a pomieszczenie zyskuje elegancki, luksusowy klimat. Połączenie ciemnobrązowego weluru i złotej folii to sprawdzony sposób na dodanie elegancji i stylu do wnętrza.
Stylowy abażur stożkowy do lamp stojących i podłogowych
Abażur o wymiarach 45 cm szerokości, 30 cm wysokości i 22 cm średnicy górnej świetnie sprawdzi się jako:
-
abażur do lampy stojącej,
-
abażur do lampy podłogowej,
-
dekoracyjny klosz do większych lamp stołowych.
Klasyczna forma stożka kieruje światło w górę i w dół, dając nastrojowy efekt.
Ciemnobrązowy abażur do lampy, idealny do eleganckich wnętrz
Jeśli szukasz dodatku, który nada wnętrzu charakteru i wprowadzi nastrojowy klimat, ten aksamitny abażur do lampy ze złotym wnętrzem będzie znakomitym wyborem. Jego ponadczasowy design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, stając się wyjątkowym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia. Na uwagę zasługuje również fakt, że abażur został w całości ręcznie wykonany.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

