Efektowna podwójna złota lampa wisząca NIWE K-14776/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor złoty, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Efektowna podwójna złota lampa wisząca. Piękna elegancka podwójna lampa wisząca w kolorze złotym ze szklanymi kloszami idealnie wpasuje się w jasne stylowe wnętrza salonu, jadalni lub sypialni. Wykonana i zaprojektowana bardzo starannie.

