Pojedyncza złota lampa do sypialni NIWE K-14775/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor złoty, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Pojedyncza złota lampa do sypialni. Piękna elegancka pojedyncza lampa wisząca w kolorze złotym ze szklanym kloszem idealnie wpasuje się w jasne stylowe wnętrza salonu, jadalni lub sypialni. Wykonana i zaprojektowana bardzo starannie.

