Efektowny kinkiet do sypialni ARABKA FE/A1RABESQUE1/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24,1 cm |
| Szerokość | 19,7 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze SREBRO PATYNOWANE, szkło, plisowany abażur w kolorze kości słoniowej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Efektowny kinkiet do sypialni- przepiękny laserowo wycinany wzór nawiązujący do kultury arabskiej nadaje uroku tej niewielkiej lampie. Kinkiet zwraca uwagę starannym i precyzyjnym wykonaniem a także wysoką jakością użytych materiałów. Niezwykła lampa, która będzie znakomitym dodatkiem do sufitowego oświetlenia z serii ARABESKA.

