Orientalna lampa wisząca do salonu ARABEKA FE/A1RABESQUE4/EL 4-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 80,8 cm, maksymalna: 215,8 cm, korpus lampy: 71,8 cm |
| Szerokość | 58,4 cm |
| Źródło światła | 4 x E27max 60W |
| Materiał | metal w kolorze SREBRO PATYNOWANE, abażur w kolorze kości słoniowej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Orientalna lampa wisząca do salonu. Piękna lampa z wycinanym laserowo srebrzystym kloszem, inspirowana kulturą arabską. Najwyższej jakości lampa, wyjątkowo finezyjna i starannie wykonana, z kloszem w kolorze kości słoniowej. Ta bardzo efektowna lampa będzie idealnie pasować do wnętrz o klasycznym wystroju, świetnie także komponuje się z akcentami orientalnymi.

