Ekskluzywny kinkiet łazienkowy srebrny VERTA BATH/V1ERITY PC/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 50,6 cm |
| Szerokość | 12,6 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 (żarówka w komplecie) |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, szklany klosz |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Ekskluzywny kinkiet łazienkowy srebrny. Wyjątkowo efektowna lampa ścienna inspirowana kształtem pochodni olimpijskiej. Kinkiet LED zwraca uwagę pięknym szklanym kloszem, który dodaje wnętrzu romantycznego blasku. Lampa wyróżnia się wysoka klasą szczelności IP44, która w połączeniu z najwyższą jakością materiałów i wykonania pozwoli na długie i bezproblemowe użytkowanie lampy.

