Elegancki złoty kinkiet do łazienki VERTA BATH/V1ERITY PG/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 50,6 cm |
| Szerokość | 12,6 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 (żarówka w komplecie) |
| Materiał | metal malowany na kolor POLEROWANE ZŁOTO, szklany klosz |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki złoty kinkiet do łazienki. Najwyższej jakości lampa łazienkowa z efektownym szklanym kloszem. Stelaż w pełnym blasku złotym kolorze doda wnętrzu wrażenia luksusu, znakomicie prezentuje się w łazience urządzonej ze złotymi akcentami. Kinkiet LED jest energooszczędny a dzięki wysokiej klasie szczelności IP44 znakomicie sprawdza się w łazienkowych warunkach. Niebanalny kształt lampy został zainspirowany kształtem pochodni olimpijskiej.

