Ekskluzywny nowoczesny kinkiet MARILENO FE/M1ARLENA1 ANBZ/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45,7 cm |
| Szerokość | 26,6 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ANTYCZNY BRĄZ, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Ekskluzywny nowoczesny kinkiet. Piękna lampa na ścianę łącząca nowoczesne, proste wzornictwo z najwyższą jakością wykonania i zastosowanych materiałów. Kinkiet inspirowany dawnymi kołatkami do drzwi, z metalową obręczą okalającą efektowny klosz z przezroczystego szkła. Idealny kinkiet do nowocześnie urządzonej sypialni. Niebanalna kolorystyka- antyczny brąz świetnie pasuje do wnętrz urządzonych w ciepłej palecie barw.

