Elegancki kinkiet nowoczesny MARILENO FE/M1ARLENA1 CH/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45,7 cm |
| Szerokość | 26,6 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal CHROMOWANY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet nowoczesny zachwycający jakością wykonania. Prezentowana lampa to nasza propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących nowoczesne wzornictwo i najlepsze materiały. Kinkiet do salonu lub sypialni o pełnej blasku chromowanej powierzchni został zainspirowany kołatką do drzwi, szklany klosz dodaje mu stylu. Kinkiet znakomicie prezentuje się w połączeniu z ozdobnymi żarówkami typu filament.

