Elegancka biało-złota lampa podłogowa HILEN GOLD 15074/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 159 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | abażur w kolorze białym, tworzywo w kolorze złotym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Elegancka biało-złota lampa podłogowa będzie znakomitym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni. Efektowny biały stelaż doda wnętrzu wyrazistości, a klasyczny abażurek w połączeniu ze złotym elementem prezentuje się niezwykle stylowo. Starannie wykonana lampa, produkt polski.

