Elegancka czarno-złota lampa wisząca HILEN 14342/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 94 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur w kolorze CZARNYM, tworzywo w kolorze złotym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancka czarno-złota lampa wisząca. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z ozdobnym złotym tworzywem prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

