Elegancka czarna lampa do sypialni LUXA S 18851 BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 136 cm, wysokość korpusu lampy 72 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancka czarna lampa do sypialni. Bardzo efektowna lampa wisząca wykonana z malowanego na czarno metalu. Wyjątkowo modna lampa, pasująca do wielu aranżacji, najpiękniej prezentuje się w komplecie z ozdobnymi żarówkami. Lampa LUXA doda wnętrzu stylu i wniesie odrobinę industrialnego klimatu.
Lampa jest dostępna także w kolorze czarnym.

