Modna lampa do salonu czarna LUXA L 18847 BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 126 cm, wysokość korpusu lampy 72 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modna lampa do salonu czarna. Efektowna lampa z "kloszem" wykonanym z drutu, o eleganckim, nieco orientalnym kształcie. Lampa najlepiej prezentuje się z ozdobnymi żarówkami typu "filament", przypominającymi pierwsze żarówki z początków XX w.
Lampa jest dostępna także w kolorze złotym.

