Elegancka lampa łazienkowa FALMOT BATH/F1ALM/SF PC/EL 3-płomienna LED
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 42,4 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 3 x 3,5W LED G9 (żarówki w komplecie) |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, czarny abażur |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Wyjątkowo elegancka lampa łazienkowa z czarnym abażurem. Jeżeli chcą Państwo wyczarować w swojej łazience prawdziwy pokój kąpielowy zachęcamy do sięgnięcia po tę niestandardową łazienkową propozycję. Klasyczna lampa z abażurem, energooszczędna dzięki zastosowanym żarówkom LED i odporna na wilgoć dzięki wysokiej klasie szczelności łączy w sobie praktyczność i styl. Lampa najwyższej jakości, wykonana z doskonałych materiałów, idealna do wnętrz o wyszukanym wystroju.

