Złoty kinkiet łazienkowy z abażurem FALMOT BATH/F1ALMOUTH FG/EL LED
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 42,4 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W G9+ 1W zintegrowany LED (żarówki w komplecie) |
| Materiał | metal w kolorze FRANCUSKIE ZŁOTO, biały abażur |
| Uwagi | Klasa szczelności IP 44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Bardzo elegancki złoty kinkiet łazienkowy z abażurem. Ekskluzywna lampa na ścianę cechująca się najwyższą jakością, dedykowana naszym najbardziej wymagającym klientom. W stelażu kinkietu jest umieszczony zintegrowany punkt świetlny LED, który pięknie podświetla lampę, dodając jej uroku. Stylowy abażur w klasycznej bieli pięknie komponuje się ze złotym stelażem.

