Elegancki czarno-złoty kinkiet CHILEN 18213/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30-42 cm; wysokość abażura 16 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, 1 x G9 max 10W led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, peszel, lity mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki czarno-złoty kinkiet. Niezwykle elegancki czarno-złoty kinkiet na ścianę idealnie pasujący do takich pomieszczeń jak sypialnia czy stylowy salon. Dodatkowym atutem kinkietu jest funkcjonalna energooszczędna lampka LED, która świetnie sprawdzi się w charakterze lampki nocnej.

