Biały kinkiet z dodatkowym źródłem światła CHILEN 18216/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30-42 cm; wysokość abażura 16 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, 1 x G9 max 10W led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, peszel |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały kinkiet z dodatkowym źródłem światła. Kinkiet na ścianę z pięknym abażurem w białym kolorze idealnie sprawdzi się w sypialni. Dodatkowa lampka LED to funkcjonalne i energooszczędne dodatkowe oświetlenie, świetnie sprawdzi się w charakterze lampki nocnej.

