Elegancki kinkiet łazienkowy MORAV BATH/M1ORVAH1 PC/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 12 cm, odległość od ściany 18,9 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet łazienkowy na pięknym chromowanym stelażu z efektownym szklanym kloszem. Najwyższej jakości lampa o wysokiej klasie szczelności IP44, idealna do łazienek ale sprawdza się też w innych pomieszczeniach. Lśniąca chromowana powierzchnia i wysoka jakość sprawiają, że lampa będzie znakomitym dodatkiem do ekskluzywnie wykończonych, eleganckich aranżacji.

