Luksusowy kinkiet do łazienki MORAV BATH/M1ORVAH1 BB/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 12 cm, odległość od ściany 18,9 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze SZCZOTKOWANY MOSIĄDZ, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; wymiary elementu przy ścianie: wysokość: 12 cm; szerokość 12 cm; głębokość 2,5 cm |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | inny |
Opis
Luksusowy kinkiet do łazienki z pięknym kloszem z przezroczystego szkła. Bardzo ciekawa lampa zwraca uwagę stelażem w pięknym kolorze szczotkowanego mosiądzu- będzie znakomicie komponować się z łazienkami urządzonymi w ciepłej palecie barw a także z armaturą w odcieniach mosiądzu stosowaną w niektórych łazienkach. Kinkiet można montować zarówno kloszem do góry jak i do dołu. Lampa najwyższej jakości, sprowadzana dla Państwa z Wielkiej Brytanii.

