Elegancki kinkiet ścienny z kryształkami TERESO 121-95742/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Źródło światła | 1 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor ZŁOTYM, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki kinkiet ścienny z kryształkami. Oryginalny kinkiet świecznikowy dedykowany stylowym wnętrzom. Dodatkową ozdobą kinkietu są piękne wiszące kryształki.

