Elegancki prosty żyrandol 5-ramienny OLIVER O3055 W5 CZA/AB/05/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 60 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W, możliwość zastosowania żarówek energooszczędnych oraz LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Abażur | AB o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 05 LEN lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20, mocowanie- hak |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modny, stylowy żyrandol OLIVER z 5 punktami świetlnymi. Posiada szare abażury, które pięknie wyglądają w prostych wnętrzach ale nie tylko. Można go łączyć z dowolnymi barwami. Aby jeszcze precyzyjniej wkomponować lampę do wnętrza można bezpłatnie zmienić kolor abażurów.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


