Klasyczny żyrandol z abażurami 5-płomienny OLIVER O3055 W5 CZA/1S/08/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 60 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W, możliwość zastosowania żarówek energooszczędnych oraz LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Abażur | 1S o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20, mocowanie- hak |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy czarny żyrandol OLIVER z pięknymi szarymi abażurami, to doskonały dodatek do pięknych białych wnętrz ale nie tylko ze względu na uniwersalność bieli można go łączyć z dowolnymi kolorami. Aby jeszcze piękniej wkomponować lampę do wnętrza można bezpłatnie zmienić kolor abażurów.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


