Elegancki srebrny żyrandol glamour ALDIGA 1O2483 W3 CH/01/Le 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal chromowany, kryształy bezbarwne |
| Abażur | z tkaniny, BIAŁY |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, mocowanie- hak, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki srebrny żyrandol glamour. Ze względu na wymiary ten model możemy polecić posiadaczom niższych mieszkań. Chromowany żyrandol zwieńczono białymi abażurami, całość zdobią migoczące, kryształowe zawieszki. Lampa zwraca uwagę oryginalnym kształtem i wysoką jakością wykonania, będzie prawdziwą ozdobą wnętrza.

