Chromowany żyrandol do salonu ALDIGA 1O2485 W5 CH/01/Le 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal chromowany, kryształy bezbarwne |
| Abażur | z tkaniny, BIAŁY |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, klasa szczelności IP20, mocowanie- hak |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowany żyrandol do salonu. Bardzo efektowna lampa w stylu glamour. Błyszczący, chromowany stelaż uzupełniono białymi abażurami z tkaniny, całość ozdobiono podłużnymi, kryształowymi zawieszkami. Wysokość naszego żyrandola to 35 cm, dlatego idealnie sprawdzi się on w niskich pomieszczeniach. Lampa wysokiej jakości, od polskiego producenta.

