Elegancki żyrandol klasyczny w stylu glamour EGAD 11603- EG3/01/J 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm (długość na 1 oczku łańcucha ok 80 cm) |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal chromowany, kryształy bezbarwne |
| Abażur | średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki żyrandol klasyczny w stylu glamour. Piękna lampa wisząca do ekskluzywnie wykończonych wnętrz. Chromowany stelaż o ponadczasowym kształcie znakomicie prezentuje się w komplecie z białymi abażurami, wysokiej jakości kryształy wspaniale dopełniają całości.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


