Stylowy klasyczny żyrandol do salonu EGAD 11604- EG 5/01/J 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm (długość na 1 oczku łańcucha ok 80 cm) |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal chromowany, kryształy bezbarwne |
| Abażur | średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy klasyczny żyrandol do salonu- bardzo elegancki chromowany żyrandol z białymi abażurkami z tkaniny. Ponadczasowy model, który zwraca uwagę ciekawym wzornictwem- dodatkowo żyrandol został ozdobiony wysokiej jakości kryształkami. Lampa najwyższej jakości, od najlepszych polskich producentów.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


