KAMILA 11344- KM 2 B/J żyrandol biało-srebrny nad wyspę 2-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze BIAŁY PATYNOWANY NA SREBRO, abażur w kolorze BIAŁYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Klasyczny żyrandol z abażurkami.

