KAMILA 11360- KM 2 V/J żyrandol klasyczny nad stół 2-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze WENGE-BRĄZ, abażur w kolorze SZARYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Klasyczny żyrandol z abażurkami.

