KLIWAS 1717A/27 kinkiet podwójny czarny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 27 cm, odległość od ściany: 20 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor CZARNY |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Kinkiet podwójny czarny KLIWAS to elegancka lampa świecznikowa. Dzięki klasycznemu stylowi kinkiet pasuje do wielu wnętrz. Nadaje pomieszczeniom niesamowity wyglądu i szyku.

