KLIWAS czarny 1385/27 żyrandol świecznikowy 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm ( możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, długość na 1 oczku łańcucha 53 cm) |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 27 CZARNY MAT |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki czarny żyrandol świecznikowy 3-ramienny, pasujący do niewielkich pomieszczeń w stylu klasycznym.

