Kinkiet nowoczesny do sypialni ORESA 1O2870 K1-CH/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 22 cm; odległość od ściany: 34 |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal w kolorze CHROM |
| Abażur | tkanina w kolorze SZARYM; Wymiary abażura: szerokość: 22cm wysokość: 12cm; UWAGA - istnieje możliwość zamiany abażura na BIAŁY, w przypadku zmiany prosimy o informację w komentarzu podczas składania zamówienia lub e-mailowo |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet nowoczesny do sypialni to model, który świetnie prezentuje się w eleganckich wnętrzach. Tkaninowy abażur w stonowanym odcieniu ociepla całość.

