Oryginalna lampa sufitowa do salonu ORESA 1O2875 W5-CH/B/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 5 x E27max 60W |
| Materiał | stal w kolorze CHROM |
| Abażur | tkanina w kolorze BIAŁYM; Wymiary abażura: szerokość: 22cm wysokość: 12cm; - istnieje możliwość zamiany abażura na SZARY, w przypadku zmiany prosimy o informację w komentarzu podczas składania zamówienia lub e-mailowo |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Oryginalna lampa sufitowa do salonu wyróżnia się eleganckim, ciekawym wzornictwem. Tkaninowe białe abażury ocieplają całość. Produkt polski.

