Kinkiet ścienny z czarnym abażurkiem i kryształem SORENA CHROM 121-38036/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażur w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet ścienny z abażurkiem i kryształem. Oryginalny kinkiet dedykowany stylowym wnętrzom- jeżeli poszukują Państwo ciekawego oświetlenia do salonu i nie tylko seria SORENA CHROM będzie zdecydowanie warta uwagi. Dodatkową ozdobą kinkietu są piękne wiszące kryształki.

