Lampa wisząca z czarnymi abażurami i kryształkami SORENA CHROM 138-38067/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 56 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Źródło światła | 8 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażury w kolorze CZARNYM , kryształy |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Lampa wisząca z czarnymi abażurami i kryształkami. Oryginalna lampa dedykowana stylowym wnętrzom. Pięknie wygląda zawieszona w centralnym miejscu w pomieszczeniu. Dodatkową ozdobą żyrandola są mieniące się wiszące kryształki. Całość prezentuje się niezwykle okazale i elegancko.

