Kinkiet świecznikowy biały GOLDSUN CLASSIC 1338G/26
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor 26 BIAŁY obecnie kinkiety są produkowane na gładkim elemencie przy ścianie, bez widocznego na zdjęciu wgłębienia |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Efektowny kinkiet świecznikowy biały. Lampa ścienna łącząca prostotę z delikatnością wspaniale uzupełnia serię lamp świecznikowych GOLDSUN. Ponadczasowy kinkiet to praktyczne dodatkowe źródło światła a jednocześnie element ozdobny utrzymany w modnym prowansalskim stylu. Szeroki wybór kolorów stelaży pozwoli zamówić kinkiet najbliższy Państwa gustom.

