Czarny kinkiet płomyk GOLDSUN CLASSIC 1338G/27
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor 27 CZARNY obecnie kinkiety są produkowane na gładkim elemencie przy scianie, bez widocznego na zdjęciu wgłębienia |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet płomyk. Efektowny kinkiet w klasycznym stylu, idealny do ozdobnych żarówek świecznikowych. Kinkiet doda wnętrzu elegancji, prezentowany model to świetna propozycja do sypialni lub salonu. Ponadczasowa czerń pasuje do wielu aranżacji, w zestawie z żyrandolem z serii GOLDSUN kinkiet robi duże wrażenie.

