Kinkiet ze szklanym kloszem do pokoju MONTE 11165 MN K/J stare złoto
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 19 cm; odległość od ściany 26 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Materiał | metal malowany na kolor PATYNA, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kinkiet ze szklanym kloszem do pokoju MONTE to elegancka lampa na ścianę, która nawiązuje do tradycyjnych lamp. Idealnie sprawdza się w klasycznie urządzonych wnętrach takich jak salon, sypialnia, kuchnia, czy przedpokój. Wysokiej jakości patynowany stelaż został wyposażony w mleczny, szklany klosz, który pięknie rozprasza światło. Dzięki temu, że jest skierowany w dół skupia strumień światła na dolną część ściany.

