Żyrandol ze szklanymi kloszami do kuchni MONTE 11163 MN 3/J 3-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 |
| Materiał | metal malowany na kolor PATYNA, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Żyrandol ze szklanymi kloszami do kuchni MONTE to wyjątkowa oryginalna lampa dedykowana klasycznym wnętrzom o mniejszych gabarytach, a więc jeżeli poszukują Państwo ciekawego oświetlenia do sypialni urządzonej w stylu klasycznym, czy jadalni seria MONTE będzie zdecydowanie warta uwagi. 3-ramienna tradycyjna lampa wisząca, szczególnego uroku nabiera zawieszona w eleganckich klasycznych wnętrzach.

