Kinkiet zewnętrzny latarenka TAJ 15292/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | odległość od ściany 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | aluminium, szkło, czarny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP23 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy kinkiet zewnętrzny latarenka. Czarna lampa na ścianę o tradycyjnym kształcie, świetnie pasuje do klasycznie zaaranżowanych ogrodów. Odpowiednio dobrane oświetlenie zewnętrzne jest wspaniałym elementem dekoracyjnym a po zmroku wypełnia ogród klimatycznym światłem.

