Lampa stojąca do ogrodu TAJ 15294/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 112 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | aluminium, szkło, czarny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP23 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Ciekawa lampa stojąca do ogrodu przypominająca dawne latarnie uliczne, w klasycznej czerni. Lampa będzie pięknie prezentować się w tradycyjnie urządzonym ogrodzie, pozwoli na podkreślenie wybranych miejsc, np. alejki, altany czy oczka wodnego.

