Klasyczny kinkiet do pokoju AZALIA 615-K/13
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze patyny |
| Abażur | o wymiarach średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm, wykonane z certyfikowanych materiałów w kolorze 13 BEŻ LEN, lub dowolnie wybranym z wzornika kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny kinkiet do pokoju. Stylowy kinkiet w klasycznym stylu doskonały do salonu lub innych eleganckich pomieszczeń jak sypialnia. Doda blasku i wrażenia luksusu do wnętrza. Uwagę zwracają niezwykle piękne smukłe abażury, które zostały wykonane z certyfikowanych materiałów.
Paleta kolorów tkanin na abażury


