Elegancki żyrandol w kolorze chrom AZALIA CHROM 615-5/CH/01 5-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm (brak możliwości regulacji) |
| Szerokość | 68 cm (wraz z abażurami) |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze CHROM |
| Abażur | o wymiarach średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm, wykonane z certyfikowanych materiałów w kolorze 01 BIAŁY, lub dowolnie wybranym z wzornika kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki żyrandol w kolorze chrom. Żyrandol AZALIA CHROM to nasza propozycja, która sprawdzi się nie tylko w klasycznych salonach ale będzie pięknym uzupełnieniem aranżacji w stylu glamour, czy hampton. Klasyczny ale prosty stelaż w błyszczącym srebrze doda do każdego wnętrza odrobiny luksusu, a białe abażury pięknie rozproszą światło w pomieszczeniu, tworząc przyjemną atmosferę. Możesz powiesić ten żyrandol w salonie w jego centralnej części lub w jadalni nad stołem, sprawdzi się także w przestronnej sypialni. Cała seria obejmuje żyrandol 5-płomienny, 3-płomienny oraz pasujący do nich kinkiet jedno-płomienny. Jeśli białe abażury nie pasują do Twojego wnętrza, nie ma problemu, możesz zamówić ten srebrny żyrandol z abażurami w dowolnej tkaninie z palety poniżej.
Paleta tkanin na abażury - kliknij aby powiększyć



