Klasyczny kinkiet do pokoju z abażurkiem MOSAR 121-33963/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 60W |
| Materiał | metal kolor ZŁOTY, abażur w kolorze MIODOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny kinkiet do pokoju z abażurkiem. Wykonany w prostym klasycznym stylu kinkiet ścienny dedykowany praktycznie każdym wnętrzom. Wprowadzi do pomieszczenia delikatne i nastrojowe światło.

