Stylowy żyrandol do salonu MOSAR 135-34083/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Źródło światła | 5 x E27, 60W |
| Materiał | metal kolor ZŁOTYM, abażury w kolorze MIODOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowy żyrandol do salonu. Oryginalna lampa wisząca z unikatowymi miodowymi abażurkami świetnie wpasuje się w klasyczne stylowe wnętrza. Będzie idealną ozdobą salonu, jadalni czy sypialni. Bardzo starannie zaprojektowana i wykonana.

