Klasyczny kinkiet ścienny z abażurem LUCIRN L1UCERNE/1LT/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość oprawy: 35,5 cm |
| Szerokość | 15,5 cm (wraz z abażurami), głębokość 19,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 25W |
| Materiał | metal malowany na kolor SZCZOTKOWANY NIKIEL, TKANINA |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet ścienny z szarymi abażurami. Szare abażury, wykonane z wysokiej jakości materiałów, tworzą przyjemną i przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Ich stonowany kolor harmonizuje z różnymi stylami aranżacji, tworząc subtelne zestawienie z otoczeniem.

