Stylowy żyrandol z abażurami LUCIRN L1UCERNE/6LT/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna dł: 54,4 cm, max dł: 128 cm, wysokość oprawy: 44,5 cm |
| Szerokość | 68 cm (wraz z abażurami) |
| Źródło światła | 6 x E14 max 25W |
| Materiał | metal malowany na kolor SZCZOTKOWANY NIKIEL, TKANINA |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki żyrandol z szarymi abażurami. Żyrandol z szarymi abażurami nie tylko pełni funkcję oświetleniową, ale także stanowi wytworny element dekoracyjny, który podkreśla elegancję i styl wnętrza. Jego minimalistyczny, ale efektowny design sprawia, że jest doskonałym dodatkiem do salonu, jadalni czy sypialni, dodając im nowoczesnego blasku i uroku.

