Klasyczny kinkiet z abażurem MELENA 11635- ME K1 P/1S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor MOSIĄDZ PATYNOWANY |
| Abażur | średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny kinkiet z abażurem w pięknym kolorze patynowanego mosiądzu. Efektowny kinkiet połączono ze zgrabnym białym abażurem, uroku lampie dodaje kryształowa ozdoba. Kinkiet świetnie prezentuje się w komplecie z żyrandolem z serii MELENA.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


