Patynowany żyrandol 3-płomienny MELENA 11633- ME 3 P/2S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość na 1 oczku łańcucha 56 cm) |
| Szerokość | 55 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor MOSIĄDZ PATYNOWANY |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Patynowany żyrandol 3-płomienny. Wyjątkowo elegancka lampa wisząca, która świetnie pasuje do klasycznie urządzonej sypialni lub mniejszego salonu. Uroku lampie dodają kryształowe elementy ozdobne i zgrabne, tkaninowe abażurki. Piękny model, efektowny kolor patynowanego mosiądzu doda wnętrzu ciepła i przytulności.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


