Klasyczny żyrandol z zielonymi abażurami MARIA BIAŁA O3126 W6 BIA/AB/35/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY MAT |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 35 BUTELKOWA ZIELEŃ lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | biały |
Opis
Klasyczny żyrandol z zielonymi abażurami MARIA BIAŁA. Żyrandol powstał z myślą o dawnych wytwornych salonach. Posiada stylowe smukłe zielone abażury, które wraz z czarnym stelażem tworzą rewelacyjną i oryginalną całość. Lampa idealnie wpasuje się w duże przestronne wnętrza dodając im niepowtarzalnego klimatu.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


