Biało-beżowy żyrandol do pokoju MARIA BIAŁA O3126 W6 BIA/AB/05/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY MAT |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 05 LEN lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | biały |
Opis
Biało-beżowy żyrandol do pokoju MARIA BIAŁA. Duży biały żyrandol z pięknymi tkaninowymi abażurami w kolorze beżowym będzie idealnym dopełnieniem jasnych wnętrz i mebli. Żyrandol wykonany w rustykalnym stylu zachwyca swoim nietuzinkowym wyglądem. Został w całości wyprodukowany w Polce co niewątpliwie jest jego dużą zaletą.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


